O SPOLEČNOSTI – NDE ZÁCHRANÁŘI S RUČENÍM NEOMEZENÝM
CO DĚLÁME

Zachraňujeme skoro mrtvé *jednotlivce* po celém světe (mohou se vztahovat některé podmínky, viz náš kompletní záchranný balíček)company

Historie

1952
Během svého studia psychologie a neurovědy na počátku 50.let narazil doktor Thomas Seknis na příručku doktora Sigmunda Freuda z vídeňské státní knihovny. Podle této příručky Freud vynalezl helmu, která nahrává aktivitu mozku. Během jednoho z jeho psychologických testů upadl jeho pacient do kómatu. K jeho překvapení helma nahrála několik výjimečných mozkových aktivit, které do té doby byly dosud neznámé.

1957
Doktor Seknis se rozhodl tento subjekt prozkoumat a zaměřit se na data mozkové aktivity lidí v kómatu, která byla po celém světě nahrávána na univerzitách. Díky jeho publikaci se o tomto projektu dozvěděla i veřejnost, a proto jsme dnes obeznámeni se zkušenostmi jednotlivců o “světle” a “tunelu”.

1962
Thomasovi Seknisovi se podařilo vynalézt první vezi helmy “smrtícího vidění”, která ukazovala pohybující se stíny blízko pacientů v kómatu. Některé z nich se pohybovaly náhodně, některé z pacientů vytahovaly zářící světlo směrem k jinému světélkujícímu objektu, zvanému “brána”.

2002
Tyto experimenty pokračovaly v utajení až do prvních let nového milénia, když jedno ze Seknisovo nelegitimních dětí, počítačový vědec Kazimir Bagkli konečně došel k dalšímu hlavnímu bodu výzkumu. Přišel na integraci pokročilých počítačových technologií, díky kterým bylo možné interagovat přímo s objekty ve stavu prožitku blízké smrti.

2005
S podporou několike mezinárodních podniků se NDE skupině podařilo vyvinout první helmu, která nahrávala obrazy viditelné pouze v prožitku blízké smrti. Přenašeč mezi helmou a člověkem ve stavu blízké smrti a jinou osobou, přitáhl k tomuto projektu mnoho pozornosti.

2007
Tento projekt se zaměřil na další výzkum, a podařilo se mu elektronicky stopovat lidi, kteří se ocitají blízko smrti během kómatu. Zařízení po celém světě, jako například společnosti důlního průmyslu, výzkummná zařízená a chemické laboratoře, jsou vybaveni touto novou technologií, aby zamezili svým ztrátám.

2010
Po několika intervencím se projektu NDE podařilo splnit jejich „99% ne mrtvých“ program s využitím trénovaných a specializovaných jednotek, které jsou schopny zachránit oběti již do několika minut po celém světě.

2014
Dnes jsou jednotky NDE připraveny. Kdykoli mohou pomoci, jednají rychle, a nebojí se ničeho, ani smrti.