ŞİRKET HAKKINDA – NDE KURTARMA SINIRSIZ
NE YAPIYORUZ

Dünya çapındaki ölüme yakın kişileri kurtarıyoruz (Şartlar uygun düşebilir, tam kurtarma paketimize bakınız)company

Tarih

1952
50’lerin başındaki psikoloji ve sinirbilim alanındaki çalışmaları sırasında Dr. Thomas Seknis Viyana Devlet Kütüphanesi’nde Dr. Sigmund Freud’un küçük bir el kitabıyla karşılaştı. Freud beyin etkinliği araştırması sırasında beyin etkinliklerini kaydeden bir kask geliştirdiğini belirtmişti. Psikolojik testlerinden biri sırasında hastalarından biri komaya girmiştir. Onun şansına koma boyunca kask birkaç sıradışı beyin etkinliği kaydetmiştir ki bunlar o tarihe kadar uyanık veya uyuyan hastalar üzerinde bilinmeyen şeylerdi.

1957
Dr. Seknis bu konu hakkında ayrıntılı araştırma yaptı ve koma sırasında hızlandırılmış ve alışılmadık beyin etkinliklerine dair dünya çapındaki üniversitelerde ve hastanelerde kayıtlı birçok farklı veri tabanına erişim sağladı. Yayınları sayesinde halk yaşamla ölüm arasındaki bu durum hakkında bilgi sahibi oldu ve bugün ölüme yakın olmuş bireylerin durumlarından ışık ve tünel tecrübelerini biliyoruz.

1962
Thomas Seknis komadaki hastaların yakınında bir harita üzerinde hareket eden gölgeler gösteren bir “Ölüm Görüşü Kaskının” ilk sürümünü geliştirdi. Bu gölgelerden bazıları rasgele hareket eder gibi görünürken diğerleri hastaların vücutlarından parlayan bir ışığı “kapı” olarak adlandırdıkları başka bir beyaz parlayan ışığa daha yakın olan belli bir yöne doğru sürüklüyor gibi görünüyordu. Dr. Seknis farklı koşullarla ve elektronik aletlerle deneyler yaptı ve süreci yavaşlatır gibi görünen alanları kurdu. Hastaların yaşamlarının parlayan ışığın kapıya ulaşacağı ana kadar vücutlarını terk etmediğini bilimsel olarak onayladı.

2002
Bu deneyler gayri meşru çocuklarından biri olan bilgisayar uzmanı Kazimir Bagkli araştırmalarının nihayetinde bir başka kilometre taşını başarana dek bir sonraki milenyumun ilk yıllarına kadar gizli bir şekilde devam etti. Gelişmiş bilgisayar teknolojilerinin dâhil edilmesi nihayetinde bu projeyi NDE durumundaki insanların bakış açısından görülebilecek cisimlerle doğrudan etkileşime geçmenin mümkün olduğu bir duruma getirdi.

2005
Uluslararası iş girişimi gruplarından biri tarafından desteklenerek NDE grubu sadece ölüme yakın olunan bir durumda görülebilen fotoğrafları kaydedebilen ilk kaskı geliştirdi. Ölüme tecrübesine yakın olan kişideki kask ve bu belli durum sırasında cisimlerle etkileşim kurabilecek ikinci bir kişi arasındaki bir verici NDE araştırma projesine büyük bir ilgi getirdi.

2007
NDE projesi araştırmalarını daha da genişletti ve insanlar komaya girerken NDE durumuna giren insanları elektronik olarak takip edebilecek konuma geldi. Maden şirketleri, araştırma tesisleri ve kimya laboratuvarları gibi dünya genelinde tesisler aktivitelerinin istisnai riskleri yüzünden oluşabilecek acil bir durum esnasında hazırlıklı olmak için en tehlikeli çevrelerini bu teknolojiyle donattılar.

2010
Birkaç müdahaleden sonra, NDE projesi yüksek seviye eğitimli, çatışma uzmanı, yerkürede nerede olurlarsa olsunlar ölüme yakın tecrübeye maruz kalan insanları dakikalar içerisinde kurtarabilen bir kuvvetin dâhil olmasını önererek “%99 ölüm yok” servis formülünü tamamladı.

2014
Bugün NDE çatışma kuvvetleri hazır bulunmaktadır. Nereye yardım ederlerse etsinler gitmeye hazırdırlar, ölüm dâhil hiçbir şeyden korkmazlar.