O VAŠÍ MISI (FAQ)

TÝM

Každý tým je složen z profesionálních členů záchranného NDE týmu. Jejich zkušenosti dokládají, že se (nikdy) nebojí smrti, fantomů, ani pavouků. Každý člen týmu byl individuálně vytrénovat a dokáže naplno využít pěstních argumentů, aby se dostal tam, kam chce.

PROSTŘEDÍ

SPRCHA
Shower
Není užitečná pouze pro to, abyste se umyli, jestliže jste dříve neměli čas, ale také z vás odstraní nebezpečné choroby nebo efekty tixických substancí, se kterými se setkáte.

 

 

DVEŘE
Door
Procházejte různobarevnými dveřmi. Mohou být otevřeny počítačem nebo manuálně. Možná bude nutné použít kartu. Ano, víme, že je to složité.

 

 

KARTY
KeyCard
Jsou různobarevné. Pomohou vám otevřít dveře stejné barvy, s pomocí počítače.

 
 

 

POČÍTAČ
Computer
Haha, ne, ty jsme nevynalezli my. Počítače se hodí pro spoustu věcí. Objednávání pizzy, hraní her. A ještě je tu něco. Mohou taky otevřít dveře, ať už s kartou nebo bez, pomohou vám uzavřít uzly, pokud víte kód. A nakonec vám pomohou překonat pasti jako třeba vábničku, elektrickou past nebo vákuum.

 

 

ELEKTRICKÉ PLOTY
ElectricFence
Zabíjí nepřátele a zpomaluje fantomy.

 

 
 

VÁKUA
VacuumTrap
Zabíjí fantomy a zpomaluje nepřátele.

 

 
 

HIBERNÁTORY
Lure
Není nic lepšího než těžlo, které přitáhne pozornost fantomů. Rozsviť se, zlato, uvidíš, že přijdou.

 
 

 

BRÁNA SMRTI
DeathGate
Pozor, smrťák vychází z brány, přibližuje se k oběti, bere svého ducha a vrací se k bráně. Konec hry. Viděli jste světlo? Ne? Tak možná je to vaše šance, poslední, a jediná… Buďte rychlí.

 

NEPŘÁTELÉ

MECANO
Mecano_P01
No, spravil laboratoř. Sice není nejrychlejší, ani nejsilnější, ale dejte si pozor, aby vás nepraštil více, než dokážete zvládnout.

 

 

VĚDÁTOR
Scientist_P01
Podle některých snědl většinu svých experimentů. Sice nevíme, jakého byly charakteru, ale i tak ho respektujeme.

 

 

KRYOGENETIČKA
Cryogenicist_P01
Má rád zimu, přesto že sama je horkokrevná a rychláááá.

FANTOMOVÉ

SMRŤÁK
Death_P01
Někteří mu říkají smrt. Ve skutečnosti je to jen pěšák, který si neustále stěžuje na své pracovní podmínky, na to, že má příliš práce, málo času, a skoro žádnou dovolenou.
Je to on, kdo chodí pro duchy těch, kteří zažívají prožitek blízké smrti. Pokud se k nim dostane, vezme ducha skrze bránu. Pak nastává konec hry. Takže buďte rychlí a pospěšte si, nebo vás jednoho dne dostane.

 

STRÁŽCE
Guardian_P01
Dokonce i pěšák Smrťák má strážného, ale ne anděla. Nene, tihle kluci jsou tu proto, aby ho chránili a zajistili, že práci dokončí. Pokud na smrťáka zaútočíte, raději buďte připraveni.

 

 

ALARM
DogAlarm_P01
Pokud vás alarm zachytí, jak se potulujete kolem, strážci ho uslyší. Tady vládne smrt, tak nedělejte blbosti. Mimochodem, alarm nemůže zemřít, tak si dejte pozor, aby vás nezachytil.

 

 

LEPÍCI
Stickie
A jéje, tihle jsou vážně…srandovní. Pokud vás dostanou, přichytí se na vás a zpomalí vás. Nebavíte se? Ne! Ale nebojte se, nebude to trvat dlouho, a zase zmizí. Pokud jste ale příliš pomalí, můžete být rychle mrtví.

 
 
 

STYDLIVKA

Alespoň někdo, kdo se vás nebude snažit chytit. Možná byste měli chytit jeho? Možná se to vyplatí.

PŘEDMĚTY

BATERIE
Battery
Ve vaší výbavě se nachází fajn věci, jako třeba mini-mapa ty útočné kombinace. Fajn – a možná ještš víc, pokud u sebe máte baterii, která vám a vašemu zařízení dodá šťávu.

 

 

KPZ
Medikit
Užitečná na spoustu věcí. Koukněte se sami.

 

 
 

JÍDLO
Food
Čerstvé ovoce, výborné kuře a nějaká ta ryba. Chutná skvěle a dodá vám zdraví. No, chutná a čerstvá, přiznáváme, že bylo v mrazáku už pár let.

 

 

ENERGY DRINK
EnergyDrink
SÍÍÍLA – zlepšuje obranu před útoky.

 

 
 

ŽIVOT NAVÍC
Computer
Velmi žádaný prvek v každé arkádě, která to myslí vážně.

 

 
 

HODINY
Clock
Připomene vám, kolik je hodin, a dodá vám víc času. Užitečné zejména pro ty, kdo chodí pozdě.

 

 
 

ZMRZLINA
IceCream
Chutná a osvěžující, cukr vás probudí k životu a dodá sílu.

 
 

 

LÉKY
Drugs
Bolí vás hlava? Tohle by mělo zabrat (snad). Vlasně nikdy nevíte, co obsahují. Ve většině situací vám přidají sílu a block.

 

 

ERLENMEYEROVA ČUTORA
ErlenmeyerFlask
Ach, ti Němci. Přidá vám block a odstraní kontaminaci.

 

 
 

STŘÍKAČKA
Syringe
Vážně? Troška snad nebude bolet, ne? Posilní vás. Budete SILNÝ JAKO BÝK!

 
 

 

STATY
UI_Stat
Život, síla, block, úroveň kontaminace… to mluví za vše.

 
 

 

MINI-MAPA
MiniMap
Hned jak získáte baterii, zpřístupní se i mini-mapa. Můžete na mini-mapu kliknout a přiblížit si pohled na skryté místnosti a připravit se na nové situace.

 

 

TLAČÍTKA PRO KOMBINACE
ErlenmeyerFlask
AB-BA-AB … a další. Naučte se je zpaměti, jsou to vaše úderné argumenty. Hned jak seberete baterii, tlačítko A a B se rozsvítí a napoví správné kombinace.