GÖREVİNİZ HAKKINDA (SSS)

EKİP

Her ekip yüksek seviyede profesyonel NDE Kurtarma ekip üyelerinden oluşur. Geçmiş tecrübeler de göstermiştir ki üyeler ölümden fantomlardan veya örümceklerden asla korkmazlar. Her ekip üyesi bireysel olarak eğitildi ve ölüme yakın deneyimlerin dar koridorlarında yolunu bulmak için şiddete başvurmaktan çekinmez.

ÇEVRE

DUŞ
Shower
Sadece zamanın olmadığında kendi vücudunu temizlemende yararlı değil aynı zamanda tehlikeli hastalıkları ve ölüme yakın geçirdiğin zamanda karşılaşabileceğin çeşitli zehirli maddelerin etkisini de kaldırmana yardımcı olur.

 

 

KAPILAR
Door
Farklı renklerdedirler. Bilgisayar veya elle açılabilirler. Anahtar kartları gerektirebilirler. Evet, biraz karışık olabilir.

 

 

ANAHTAR KARTLAR
KeyCard
Farklı renklerdedirler. Bir bilgisayar yardımıyla aynı renkteki kapıları açmana yardımcı olabilirler.

 

 

 

BİLGİSAYARLAR
Computer
Ha-ha, biz daha bunları icat etmedik. Bilgisayarlar birçok şey için yararlıdırlar. Pizza sipariş etme, video oyunları oynama. Durun, evet, bir şey vardı… Ah evet kapıları anahtar kartla veya anahtar kartsız açabilirler, kodu bildiğin sürece kesişme noktalarını kapatmana yardım edebilirler. Ve son olarak yem, elektrik tuzakları veya vakum tuzakları gibi tuzakları etkinleştirmene yardım edebilirler.

 

ELEKTRİK ÖRGÜLERİ
ElectricFence
Düşmanları öldürür, fantomları yavaşlatır.

 

 

 

VAKUMLAR
VacuumTrap
Fantomları öldürür, düşmanları yavaşlatır.

 

 

 

UYUTUCULAR
Lure
Yakındaki hayaletlerin dikkatini çeken bir vücuttan daha iyi bir şey yoktur. Işığını yak bebeğim ve yönlerini değiştireceklerinden emin olabilirsin.

 

 

ÖLÜM KAPISI
DeathGate
Dikkatli ol, orakçı bu kapıdan gelir, NDE kurbanına gider, hayaletini toplar ve kapıya geri döner. Işığı gördün mü? Hayır mı? O halde bu senin şansın olabilir, son ve tek şansın… Acele etsen iyi olur.

DÜŞMANLAR

MECANO
Mecano_P01
Laboratuvarı o tamir etti. En hızlısı veya en güçlüsü değildir fakat dikkatli ol, eğer ondan sık darbe yersen seni de güzelce tamir edebilir.

 

 

BİLİM ADAMI
Scientist_P01
Bazıları tüm deneylerini yediğini söyler. Bunlar neydi bilinmez ama ona saygı değer bir statü verir.

 

 

DONDURUCU ADAM
Cryogenicist_P01
Soğuğu sever, çabuk sinirlenen bir yapısı vardır ve hızlıdır.

HAYALETLER

ORAKÇI
Death_P01
İnsanların ölüm dediği eleman budur. Gerçekte gece gündüz çalışma koşullarından şikâyet eden bir kişiden başka bir şey değildir. Her zaman çok işi olduğundan, hiçbir zaman işini yapmak için yeterli zaman verilmediğinden ve güzel bir tatil verilmediğinden yakınır.
NDE deneyimi yaşayanların hayaletlerini toplamaya gelir. Eğer onlara ulaşırsa, hayaleti alır ve ölüm kapısına getirir. Eğer oraya ulaşırsa oyun biter. O yüzden hızlı olup acele etsen iyi olur aksi takdirde bir gün seni de yakalayabilir.

NÖBETÇİLER
Guardian_P01
Orakçı gibi bir gündelikçinin bile bir nöbetçisi var fakat bir melek değil. Hayır, bu çocuklar onu korumak ve işini yaptığından emin olmak için buradalar. Eğer orakçıya saldırırsan onlar da sana saldıracak, o yüzden hazırlıklı olsan iyi olur.

 

 

ALARM
DogAlarm_P01
Alarm sizi etrafta gizlice gezerken yakalarsa ölüm kapısından gelecek birkaç nöbetçiyi uyaracaktır. Evet, ölüm bölgesinde istediğiniz gibi gezemezsiniz. Bu arada alarm ölemez o yüzden dikkatli olun da sizi yakalamasın.

 
 

YAPIŞKANLAR
Stickie
Oh dostum bu çocuklar çok eğlenceli. Eğer seni yakalarlarsa sana yapışacaklar ve seni yavaşlatacaklar. O kadar da eğlenceli değilmiş, değil mi? Ama endişelenme çok sürmeyecek ve tekrardan kaybolacaklar. Fakat çok yavaş kalırsan ani bir ölüm olabilir.

 
 
 

SHY

En azından bu senin için gelmiyor belki sen onun için gitmelisin. Çabana değebilir.

EŞYALAR

AKÜ
Battery
Elbisende mini harita ve saldırı kombinasyonları gibi eğlenceli şeyler mevcut. Eğlenceli ve eğer daha verimli kullanmana izin veren bir akün varsa daha bile iyi olur ve oyuncaklarına güç verir ve onları aydınlatır. Yardımcı ve gerekli.

 

 

MEDIKIT
Medikit
Bir çok yapıyor. Kendin keşfet.

 

 

 

YİYECEK
Food
Taze meyveler, lezzetli tavuklar ve biraz da balık. Lezzetlidirler ve sana biraz can kazandırırlar. Lezzetli ve taze… Birkaç yıl dondurulmuş haldeler.

 

 

ENERJİ İÇECEĞİ
EnergyDrink
GÜÜÜÇ – Saldırıları daha iyi engellemene yardım eder.

 

 

 

EKSTRA CAN
Computer
Oyunların karanlık çağından beri her ciddi aksiyon oyunlarının vazgeçilmezidir.

 

 

 

SAAT
Clock
Saatin kaç olduğunu söyler ve sana biraz zaman verir. Geç kalmayı sevenler için fazladan yararlı.

 

 

 

DONDURMA
IceCream
Lezzetli ve ferahlık vericidir. Şeker sana biraz kuvvet ve can verir.

 

 

 

İLAÇLAR
Drugs
Başın mı ağrıyor? Bunlar belki yardım edebilir (belki de etmez); son olarak içlerinde ne var tam olarak bilemezsin. Belli durumlarda sana kuvvet ve daha iyi bir engelleme vermeli.

 

 

ERLENMEYER ŞİŞESİ
ErlenmeyerFlask
Ah bu Almanlar… Daha iyi bir engelleme verir ve mikropları kaldırır.

 

 

 

ŞIRINGA
Syringe
Ciddi misin? Şey, birazcık acıtmaz, değil mi? Seni güçlendirir. Bir boğa kadar güçlü olursun.

 

 

 

İSTATİSTİKLER
UI_Stat
Can, kuvvet, engelleme, mikrop seviyesi… Oyunda göreceksin zaten.

 

 

 

MINI-HARİTA
MiniMap
Aküyü aldığında mini harita uygun duruma gelecek, mini haritaya tıklayabilir ve gizli odalar daha yakından bakmak için yakınlaştırabilirsin. Bazı durumlara hazırlanmana yardım eder.

 

 

KOMBO SALDIRI TUŞLARI
ErlenmeyerFlask
AB-BA-AB… Ve diğerleri. Ezberleyerek öğren. Bunlar kullanman gereken dövüş yetenekleri. Akü eşyasını aldığın zaman A ve B tuşları yapman gereken doğru komboları göstermek için ışık yakacak.