Naše technologie – vaše technologie

NDE Super Vision Helma

Máme k dispozici velké množství technologií a velmi lehké helmy! Díky 60 letům výzkumu se dnes můžete připojit k přenosnému #NDE vysílači kdekoli na zemi.
Zobrazuje přítomnost skoro mrtvých lidí a #ektoplasmy ve vaší blízkosti – pokud se připojíte k vysílači a sekundární helmě (záruka 1 rok, #zdarma módní sluneční brýle).

Sekundární helma

Nepovinná, ale našimi členy NDE týmů vysoce doporučovaní – dává se pouze na hlavy obětí (nepoužívejte na zvířata).
Uvidíte VŠECHNU #ekloplasmu ve vaší blízkosti (viz seznam vylepšení, čekáme na patentizaci). Jsou dostupné různé barené kombinace, #vyjádřete svou osobnost, i když jste blízko #smrti!

Super NDE vysílač

Naše patentovaná NDE technologie vám umožňuje úspěšně sledovat a zobrazit #ektoplazmy ve vaší blízkosti (jinak také duchy, fantomy, přízraky). Dále vám nabízí ochranu proti přímým útokům.

Vážně skvělý náramek

Tento náramek není pouze skvělým designovým kouskem od francouzské tech společnosti, ale také zobrazuje mini-mapu s užitečnými informacemi (nebližší dveře z DOSTAŇTE MĚ ODSUD … nebo váš oblíbený televizní program). Nutnost připojení k vysílači a baterii. Dále vás může připojit k nejnovějším zprávám z druhého břehu. Nebo vás odpojit. Nedoporučujeme používat při řízení.

Super NDE batoh s multi připojením

Vše, co pravděpodobně budete potřebovat během vašich nebezpečných misí, se nachází v tomto batohu. Kreditní karty, lžíce, vidlička, nůž, otvírák, #sůl&pepř.