Bizim Teknolojimiz – Sizin Teknolojiniz

Süper NDE Görüş Kaskı

Bir sürü teknoloji ve çok hafif bir kask! 60 yılı aşkın araştırmalar taşınabilir bir NDE haber bültenine her nereye giderseniz gidin bağlanmanıza olanak sağlıyor.
Bir vericiye veya ikincil bir kaska bağlanırsa etrafınızdaki ölmek üzere olan insanları ve ektoplazmaları gösteriyor (1 yıl garanti ve bedava havalı güneş gözlükleri dâhildir).

İkincil kask

İsteğe bağlı fakat NDE çatışma kuvveti ekip üyelerimizin NDE kurbanları üzerinde kullanmaları için şiddetle tavsiye edilir. (Hayvanlar üzerinde kullanmayınız.)
Yakındaki tüm ektoplazmaları gösterecektir. (Menzil güncellemeleri ve bekleyen patent listesine bakınız). Farklı renk kombinasyonları mevcuttur, nerede olursan ol, ölüme bile yakın olsan da kendini ifade et!

Süper NDE Vericisi

Tescilli NDE aktarım teknolojimiz yakındaki ektoplazmaları (Hayaletler, fantomlar ve ruhlar.) görmenizi ve onları başarılı bir şekilde takip etmenizi sağlar. Ek olarak doğrudan darbe ve tekmelere karşı size koruma sağlar. Yerleşik müzik çaları da bulunmaktadır.

Gerçekten harika bir bileklik

Sadece son Fransız teknoloji şirketlerinin şık bir tasarımı değil, ayrıca gerekli bilgileri barındıran bir mini haritayı da gösteriyor. (Kaçmak için en yakın kapı veya favori televizyon programın.) Vericine ve bir aküye bağlı olmalıdır. Dünyadaki son haberlere de bağlayabilir seni. Veya bağlantını kesebilir. Sürüş esnasında kullanmayınız.

Süper NDE Sırt Çantası hepsine bağlıdır

Tüm dünyadaki en tehlikeli görevlerinden birinde ihtiyacın olabilecek her şey. Kredi kartları, kaşık, çatal ve bıçak, gazoz açacağı, #tuzvebiber.